تجربه های سبزیک معلم
تجربه های سبزیک معلم
 
قالب وبلاگ ♣♣♣ سـال حمـــاســه سیــــاســی ،حمـــاســـه اقتصــــــادی گرامــــی باد♣♣♣
پيوندهای روزانه

شیوه‌نامه انتخاب معلمان نمونه در سال 92 - 91 ابلاغ شد

 
قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در ستاد بزرگداشت مقام معلم، از ابلاغ شیوه‌نامه انتخاب معلمان نمونه در سال 92-91 به ادارات کل آموزش و پرورش سراسر کشور از سوی دبیرخانه این ستاد خبر داد.

  اسدی گرمارودی با بیان اینکه جایگاه رفیع معلم همواره در منظر دین و فرهنگ ملی ما جایگاه بی‌نظیر و مقدسی دارد، اظهار کرد: خداوند متعال نسبت به شرافت و ارزش دانش و معرفت و شان مقام عالم و منظم عنایت خاصی مبذول داشته و آنان را برسایر طبقات ممتاز ساخته است.

وی با اشاره به بیانات امام خمینی (ره) در خصوص مقام و جایگاه معلم افزود: ایشان می‌فرمایند که مقام معلم مقام والایی است و مقامی والاتر از مقام معلم نیست.

گرمارودی با اعلام اینکه وزارت آموزش و پرورش معلم را مهمترین مولفه تحول بنیادین در نظام تعلیم و تربیت می‌داند، تصریح کرد: اگر در آموزش و پرورش و به تبع آن در کشور به دنبال تحول هستیم باید مقام معلم و علم را تکریم کنیم.

رئیس مرکز برنامه‌ریزی و آموزش نیروی انسانی و قائم مقام وزیر در ستاد بزرگداشت مقام معلم با اشاره به برخی تغییرات شیوه نامه انتصاب معلمان نمونه نسبت به سال گذشته، افزود: با تشکیل 65 جلسه کارشناسی با کلیه حوزه‌های وزارتخانه، ادارات کل و بخش‌های مرتبط در سه قلمرو؛ دانش، ارزش و مهارت و معیار برای 28 گروه معلمان، سقف یکهزار امتیاز برای انتخاب با عنوان معلم نمونه تعیین شد.

وی با اعلام اینکه معلمان در سه سطح شهرستانی، استانی و کشوری به عنوان نمونه برگزیده می‌شوند، تاکید کرد: کسب حداقل 150 امتیاز برای معلمان نمونه شهرستانی 250 امتیاز برای نمونه استانی و 300 امتیاز برای نمونه کشوری الزامی است و چنانچه فردی در هرگروه فاقد این میزان از ارزیابی گردد، بعنوان معلم نمونه معرفی نخواهد شد.

[ سه شنبه ۱۴ آذر۱۳۹۱ ] [ 17:24 ] [ حسن رضا ترابی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

افتخارات این وبلاگ:

این وبلاگ با رویکردقرآنی فعالیت می نماید و درمجله رشدآموزش ابتدایی و همچنین مجله مدرسه فردابه عنوان وبلاگ فعال ودرمرکز توسعه وبلاگ نویسی استان خراسان جنوبی جزء وبلاگ نویسان برتر معرفی گردید.
«عضو مركز توسعه وبلاگ نويسي ديني خراسان جنوبی با كد عضويت5123» "


وبلاگهای دیگرم:

http://azmemoallem92.parsiblog.com/
عزم معلم ،خلق حماسه ، اندیشه مطهرhttp://stoon6.blogfa.com/
فعالیت های بومی ومحلی معلمان دوره ابتدایی خراسان جنوبی (درس مطالعات اجتماعی)

  • رضا
  • سوء زن